AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, yerel seçimlere az bir süre kala adından en çok söz ettiren isimlerden biri olmaya devam ediyor. İzmir’e yönelik projeleriyle dikkatleri üzerine çeken...

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, yerel seçimlere az bir süre kala adından en çok söz ettiren isimlerden biri olmaya devam ediyor. İzmir’e yönelik projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Zeybekci, sosyal medyada yayınlanan “İzmir’e Zeybek yakışır” klibiyle de gündem yarattı. Zeybekci için hazırlanan klip, sadece 24 içinde yüz binlerce kişi tarafından izlenerek, bir rekora imza attı.

AK Parti İzmir Adayı Nihat Zeybekci, 31 Mart’a günler kala seçim kampanyasına hız kesmeden devam ediyor. İzmir’i sokak sokak gezen Zeybekci, kent için hazırladığı projeleri hemşehrileriyle paylaşıyor.

Zeybekci, bu çalışmaların yanı sıra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiriyor. Aylar önce seçim kampanyasına “31 Mart günü İzmir’de zeybek oynayacağız” diyerek başlayan AK Parti adayı, “İzmir’e Zeybek yakışır” isimli videoyla da büyük bir rekor kırdı.

 

Klip bugün sinemalarda

 

“Zeybeği herkes oynayamaz. Önce mert olacaksın, sonra cesur!” sözleriyle başlayan klip, 24 saat içinde yüz binlerce kişi tarafından izlendi.

İzmir’in en güzel manzaraları eşliğinde çekilen klipte, yöresel kıyafetlerle zeybek oynandı. Klibin metninde ise, Zeybekci’nin sık sık kullandığı “Zeybeği herkes oynayamaz. Önce mert olacaksın, sonra cesur! Yalan söylemeyeceksin. Tutamayacağın sözler vermeyeceksin. Bir söz verdin mi onu yapacaksın ve ne olursa olsun kendini yaptığın işe adayacaksın. İşte o zaman zeybek sana gerçekten yakışır!  İzmirliye Zeybek yakışır” sözlerine yer verildi.

Zeybekci’nin sosyal medya hesaplarında yayınlanan klibi, pek çok kişi kendi hesabından da paylaştı.

 “İzmir’e Zeybek yakışır” klibi, bugünden itibaren sinemalarda da gösterilmeye başlanacak. Sosyal medyada rekor kıran klibin sinemalarda da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

İzmir'i Dinliyoruz...