AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, İzmirlilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Gezilerini sürdüren Zeybekci, Çiğli’de bazı STK temsilcileriyle buluştu. Zeybekci’nin gündemindeki konu, yerel seçimlerle genel seçimler arasındaki farktı...

ZEYBEKCİ ÇİĞLİ'DEYDİ

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, İzmirlilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Gezilerini sürdüren Zeybekci, Çiğli’de bazı STK temsilcileriyle buluştu.

Zeybekci’nin gündemindeki konu, yerel seçimlerle genel seçimler arasındaki farktı. Genel seçimlerde herkesin siyasi bir ideolojisinin olduğunu, yerel seçimlerde ise ideolojinin o şehir, o belde, o semt olduğunu vurgulayan Zeybekci, “15 yıldır fiili olarak siyasetteyim. en değer verdiğim şey istişaredir, dinlemektir. 7 yıl belediye başkanlığım döneminde toplamda 1 yıl makamda oturmamışımdır 6 yılı halkın arasında projelerin başında geçmiştir. Bu şehir çok vakit kaybetti. Patinaj dahi yapmıyor, rampa yukarı patinaj yapılmaz. Onun için ilçenin ileri gelenleri olarak sizler sorumluluk sahibisiniz. Bu şehir için taraf olun. Tarafınız ilçeniz iliniz olsun. Hedefimde sadece ve sadece gelecek var” dedi.

Zeybekci’ye, bu ziyaretinde AK Parti ilçe belediye başkan adayı Okan Korkmaz da eşlik etti.

 Kordon İş Adamları Derneğiyle toplantı

Daha sonra Kordon İş Adamları Derneği üyeleriyle bir araya gelen Zeybekci, esnafın taleplerini ve beklentilerini dinledi.  Aktarılan sorunlara çözüm bulma anlamında çalışma yapacağını dile getiren Zeybekci, İzmir’in 21. Yüzyıla hazırlanması için yeni bir hikaye yazması gerektiğini, bunda da İzmirli’ye önemli bir sorumluluk düştüğünü aktardı.

İzmir'i Dinliyoruz...