Çeşme, uluslararası arenada bir marka ve dünyanın en başarılı kongre metropolü haline gelecek. Bölgede, sağlık ve kongre turizmi başta olmak üzere, yılın 12 ayı yaşayan bir turizm iklimi hayata geçirilecek.

Proje Detayları

İzmir’in genelinde yatırımcılar için yeni turizm yatırım alanları sorunsuz bir şekilde planlanarak hazır hale getirilecek ve bu sayede İzmir’in 4-5 yıldızlı otellerdeki yatak kapasitesi en kısa zamanda 2 katına çıkarılacak.

Proje Detayları

Bayındır, Balçova, Bergama, Çeşme, Dikili, Seferihisar ve Selçuk’ta bulunan jeotermal kaynaklarımızın sağlık turizmine kazandırılması ve buralarda bulunan modern standartlardaki yatak kapasitesinin artırılması sağlanacak.

Proje Detayları

Günümüzde gelişmiş ülkelerin sosyal güvenlik sistemlerinin en büyük sorunlarından biri olan emekli ve yaşlıların bakımına yönelik bir Uluslararası Geriatri Merkezi’nin İzmir’de kurulması için imkan sağlanacak. İzmir’imizin gerek iklimi, gerekse bu alanlarda...

Proje Detayları

Belediye ve ilgili bakanlıkların işbirliği ile İzmir’deki tüm bakıma muhtaç yaşlı, hasta ve engellilerimizin evde bakım hizmetinden %100 yararlanmaları sağlanacak.

Proje Detayları